بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه سامان

بیمه سامان یکی از معدود شرکت‌های بیمه است که علاوه بر ارائه بهترین و مناسبترین شرایط بیمه درمان گروهی، اقدام به عرضه بیمه تکمیلی انفرادی نموده است. بیمه تکمیلی انفرادی سامان در طرح‌های مختلفی شامل طرح پایه، طرح اقتصادی، طرح منتخب، طرح ویژه، طرح جامع و طرح ممتاز ارائه شده است. طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی سامان همه هزینه‌های درمانی شامل هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد. با توجه به پوشش‌های کامل ارائه شده، بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه سامان در حال حاضر بهترین بیمه تکمیلی انفرادی در سطح کشور است که بصورت انفرادی به هموطنان عزیز ارائه می‌شود.
 
سقف تعهدات طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی سامان بصورتی تعیین شده است که پاسخگوی نیاز اکثریت هموطنان عزیز باشد و هزینه این طرح‌ها نیز به نوعی است که همه هموطنان عزیز می‌توانند به راحتی این بیمه نامه ارزشمند و ضروری را تهیه نمایند. هزینه خرید طرح پایه درمان تکمیلی انفرادی فقط 100 هزار تومان سالیانه است! نرخ سایر طرح‌ها نیز با توجه به سن متقاضی و پوشش‌های انتخابی بصورت آنلاین محاسبه می‌شود. همه هموطنان عزیز می‌توانند بر اساس سن و طرح درمان انتخابی خود، هزینه را مشاهده و در صورت تمایل نسبت به سفارش یا خرید آنلاین بیمه تکمیلی انفرادی از طریق سایت اقدام نمایند.
 
لازم به ذکر است که اولویت خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی با بیمه گذاران (دارندگان) بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان و افرادی است که فرم درخواست مشاوره تخصصی بیمه درمان تکمیلی انفرادی را کامل کرده باشند.


مشاوره رایگان بیمه تکمیلی انفرادی

 

طرحهای مختلف بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه سامان
دریافت آنلاین معرفی نامه درمان تکمیلی

سوالات متداول درباره بیمه تکمیلی انفرادی:

آیا بیمه درمان انفرادی توسط شرکتهای بیمه ارائه می‌شود؟

بیمه‌های درمان معمولا بصورت گروهی (برای گروه‌های بالای 50 نفر ارائه می‌شود). شرکت بیمه سامان از معدود شرکت‌هایی است که علاوه بر بیمه‌های درمان گروهی، طرح بیمه درمان انفرادی با پوشش‌های کامل و هزینه بسیار مناسب ارائه داده است.

با توجه به ویژگی‌های خاص بیمه درمان انفرادی لازم است که قبل از خرید این محصول حتما با مشاور صحبت نمایید. لذا از شما دعوت می‌شود که برای دریافت مشاوره تخصصی بیمه درمان انفرادی فرم مربوطه را تکمیل و ثبت نهایی نمایید.

بیمه تکمیلی انفرادی چه پوشش‌هایی دارد؟

بیمه تکمیلی انفرادی سامان هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد.

چرا باید بیمه تکمیلی داشته باشم؟!

بیمه‌های پایه مانند بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی، بیمه ایرانیان، بیمه روستاییان و غیره فقط بخش بسیار اندکی از هزینه‌های درمانی شما را پوشش می‌دهند و اغلب فاقد پوشش‌هایی مانند ویزیت، دارو، دندانپزشکی و غیره هستند. همچنین بیمه‌‎های پایه اغلب می‌بایست در مراکز درمانی خاصی استفاده شود ولی بیمه‌ تکمیلی انفرادی بیمه سامان تمام مراکز درمانی را پوشش می‌دهد.

آیا لزوما می‌بایست قبل از درمان، معرفی نامه بیمه تکمیلی بگیرم؟

بیمه سامان با طراحی یک سامانه الکترونیکی فرآیند اخذ معرفی نامه بیمه درمان را بسیار ساده کرده است. پیشنهاد می شود در صورتیکه برای بستری میخواهید به بیمارستان مراجعه کنید حتما معرفی نامه دریافت کنید. لازم به ذکر است که در صورت عدم دریافت معرفی نامه نیز هزینه ها قابل پرداخت است (پس از ارائه فاکتورهای هزینه یا پرونده بیمارستانی و طی مراحل اداری مورد نیاز)


تفاوت بیمه تامین اجتماعی با بیمه تکمیل درمان انفرادی چیست؟

با ارائه دفترچه بیمه تامین اجتماعی در زمان مراجعه بیمار به پزشک یا بیمارستان درصد مشخصی (و اندکی) از هزینه های درمان پوشش داده می‌شود. برای مواردی که هزینه درمانی قابل توجه است می‌بایست بیمه تکمیلی داشته باشید.


حق بیمه درمان تکمیلی انفرادی چقدر است؟

بحق بیمه با توجه به سن و طرح انتخابی متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم درخواست مشاوره را تکمیل فرمایید.


فرانشیز بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان چقدر است؟

فرانشیز این بیمه نامه 10% است.


دوره انتظار استفاده از بیمه تکمیلی انفرادی چقدر است؟

دوره انتظار زایمان: 9 ماه
جراحی: 3 ماه

در صورتی که شخص قبلا بیمه تکمیلی داشته باشد و از مدت انقضای آن کمتر از یکماه گذشته باشد دوره انتظار قابل حذف است (در صورت تایید و با توجه به شرایط و ضوابط).