بیمه عمر و تشکیل سرمایه

  بيمه عمر، راهی مطمئن، آسان و قابل اعتماد برای محافظت و کمک به شما و عزیزانتان و نیز يک سرمايه گذاري بسيار سودآور است. بيمه عمر و تشکيل سرمايه ضمن ارائه پوششهاي کامل سود مشارکت بسيار بالايي نيز دارد (محاسبات سود بيمه نامه عمر بصورت جدول پيوست قرارداد ميگردد). اين بيمه نامه براساس مدل بيمه عمر شناخته شده، پرطرفدار و بسيار پر فروش Flexible Universal Life Insurance طراحي گرديده است. اين محصول پوششي ضمانت شده و قابل انعطاف با هزينه اي بسيار مناسب (به صورت پرداخت ساليانه و به مبلغ دلخواه شما) را ارائه ميدهد. تصویر زیر برخی از مهمترین پوششهای بیمه عمر را به تصویر کشیده است. یک بیمه نامه عمر مناسب دغدغه های شما در خصوص بیکاری، بیماری، بازنشستگی و فوت را پوشش میدهد:

 

انواع مختلف پوششهای بیمه عمر

بيمه عمر سامان اين امكان را براي شما عزيزان فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌هاي بيمه‌اي و كاهش تبعات سنگين حوادث و اتفاقات ناگوار زندگي، امكان سرمايه‌گذاري حق‌بيمه‌هاي پرداختي فراهم گردد تا بدين ترتيب ضمن حفظ قدرت خريد پس‌اندازها، سرمايه‌اي مطمئن و مناسب براي استفاده شما و يا ديگر اعضاي خانواده تشكيل گردد.

بيمه عمر و تشکيل سرمايه نوع جديدي از بيمه عمر است که در آن علاوه بر پوشش بيمه عمر، سود تضميني مرکب به همراه سود مشارکت نيز به عنوان سود بيمه عمر به بيمه گذار تعلق ميگيرد. شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده، در ابتدا ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب مي‌كنيد و با توجه به توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برمي‌گزينيد. حق بيمه‌هاي پرداختي شما پس از كسر حق بيمه لازم براي پوشش فوت و پوششهاي اضافي، به اندوخته سرمايه‌گذاري شما افزوده ميشود.

شرایط بیمه عمر
 
 

دلایل اهمیت و ضرورت بیمه عمر برای همه افراد:

 1. اگر کودک، همسر، خواهر، برادر، پدر یا مادرتان به شما و درآمدتان وابسته هستند، شما *قطعا* باید بیمه عمر داشته باشید.

 2. اگر احتمال وقوع حوادث ناگوار، بیماریها و سایر اتفاقات را در زندگی میدهید حتما باید به فکر تهیه یک بیمه عمر با پوششهای مناسب باشید.

 3. اگر میخواهید در زمان بازنشستگی یک حقوق مستمری مکمل نیز داشته باشید یک راه تضمینی و مطمئن تهیه بیمه عمر است.

 4. اگر برای 10 یا 15 سال آینده در حال برنامه ریزی مالی برای کسب اندوخته مناسب هستید در خرید بیمه عمر شک نکنید!

 5. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی و سود مشارکت قابل توجه هستید، بیمه عمر یکی از بهترین گزینه ها است.

 6. برای آگاهی از سایر مزایا و شرایط بیمه عمر و تشکیل سرمایه لطفا فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل فرمایید. کارشناسان و مشاوران آماده ارائه مشاوره و تکمیل پرسشنامه بیمه عمر و صدور فوری بیمه نامه هستند.


بعد از 10 سال میخواهید چه میزان سرمایه داشته باشید؟

 انواع بیمه عمر:

بیمه های عمر انواع بسیار متنوع و مختلفی دارند. این بیمه ها میتواند انفرادی باشد یا گروهی یا اینکه فقط ریسک فوت را پوشش دهند یا ماهیت سرمایه گذاری نیز داشته باشند. فهرست زیر شامل برخی از مهمترین انواع بیمه های عمر است:

 1. بیمه عمر انفرادی

 2. بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی

 3. بیمه تامین آتیه فرزندان

 4. بیمه تمام عمر انفرادی

 5. بیمه عمر و پس از انداز انفرادی

 6. بیمه تامین هزینه جهیزیه

 7. بیمه جامع زندگی

 8. بیمه عمر گروهی

 9. بیمه تمام عمر گروهی

 10. بیمه عمر مانده بدهکار

 11. بیمه عمر زمانی

 12. بیمه عمر و پس انداز

 13. بیمه کارکنان دولت (عمر گروهی)

 

 مستمری بیمه عمر:

دریافت مستمری و بازنشستگی یکی از مزایای بسیار مهم انواع بیمه است. علاوه بر سود قابل توجه، یکی از ویژگیها و مزایای بسیار جالب بیمه های عمر نیز امکان تبدیل به مستمری این نوع بیمه ها است. روشهای مختلفی نیز برای پرداخت مستمری بیمه عمر وجود دارد که بیمه گذار میتواند در موعد مشخص شده با توجه به شرایط روز، نسبت به انتخاب بهترین روش برای خود و عزیزانش  اقدام نماید. 

 

نحوه خرید بیمه عمر:

پیشنهاد میشود قبل از خرید بیمه عمر، برای آگاهی از ساير شرایط بیمه عمر و تشکيل سرمايه بیمه سامان و نیز آگاهی از مزایای بیمه های عمر از لینکهای جدول زیر بازدید نمایید. همچنین از شما هموطن عزیز و آینده نگر دعوت میشود برای شرکت در جشنواره بیمه عمر سامان و بهره مندی از شرایط و جوایز ویژه آن فرم درخواست مشاوره رایگان بیمه عمر را همین امروز تکمیل کنید.


شرايط و مزاياي بيمه عمر:

فرم درخواست مشاوره رايگان بيمه عمر و تشکيل سرمايه

نوع درخواست نوع درخواست:
نام و نام خانوادگي: تلفن همراه: استان محل سکونت: تلفن ثابت-نام شهر:
درخواست مشاوره، پيام يا پرسش شما:
اگر بیمه عمر دارید اینجا کلیک کنید   پرداخت آنلاین اقساط بیمه نامه    عضویت در خبرنامه
کانال تلگرام بهترین بیمه عمر