بیمه عمر چیست؟

  بيمه عمر، راهی مطمئن، آسان و قابل اعتماد برای محافظت و کمک به شما و عزیزانتان و نیز يک سرمايه گذاري بسيار سودآور است. مشاوره آنلاين و رايگان بیمه عمر، راهنماي شما براي انتخاب بهترين بيمه عمر در ايران است. بيمه عمر و تشکيل سرمايه ضمن ارائه پوششهاي کامل سود مشارکت بسيار بالايي نيز دارد (محاسبات سود بيمه نامه عمر بصورت جدول پيوست قرارداد ميگردد). اين بيمه نامه براساس مدل بيمه عمر شناخته شده، پرطرفدار و بسيار پر فروش Flexible Universal Life Insurance طراحي گرديده است. اين محصول پوششي ضمانت شده و قابل انعطاف با هزينه اي بسيار مناسب (به صورت پرداخت ساليانه و به مبلغ دلخواه شما) را ارائه ميدهد.

جشنواره یک عمر مطمئن

بيمه عمر سامان اين امكان را براي شما عزيزان فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌هاي بيمه‌اي و كاهش تبعات سنگين حوادث و اتفاقات ناگوار زندگي، امكان سرمايه‌گذاري حق‌بيمه‌هاي پرداختي فراهم گردد تا بدين ترتيب ضمن حفظ قدرت خريد پس‌اندازها، سرمايه‌اي مطمئن و مناسب براي استفاده شما و يا ديگر اعضاي خانواده تشكيل گردد.

بيمه عمر و تشکيل سرمايه نوع جديدي از بيمه عمر است که در آن علاوه بر پوشش بيمه عمر، سود تضميني مرکب به همراه سود مشارکت نيز به عنوان سود بيمه عمر به بيمه گذار تعلق ميگيرد. شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده، در ابتدا ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب مي‌كنيد و با توجه به توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برمي‌گزينيد. حق بيمه‌هاي پرداختي شما پس از كسر حق بيمه لازم براي پوشش فوت و پوششهاي اضافي، به اندوخته سرمايه‌گذاري شما افزوده ميشود.

شرایط بیمه عمر
 
 
علاوه بر سود قابل توجه، یکی از ویژگیها و مزایای بسیار جالب بیمه های عمر امکان تبدیل به مستمری این نوع بیمه ها است. روشهای مختلفی نیز برای مستمری بیمه عمر وجود دارد که بیمه گذار میتواند در موعد مشخص شده با توجه به شرایط روز، نسبت به انتخاب بهترین روش برای خود و عزیزانش  اقدام نماید.  برای آگاهی از ساير شرایط بیمه عمر و تشکيل سرمايه بیمه سامان و مزایای بیمه های عمر روی لینک مربوطه در جدول زیر کلیک نمایید یا فرم مشاوره رایگان بیمه عمر را تکمیل نمایید:

 

فرم درخواست مشاوره رايگان بيمه عمر و تشکيل سرمايه

نوع درخواست نوع درخواست:
نام و نام خانوادگي: تلفن همراه: استان محل سکونت: تلفن ثابت-نام شهر:
درخواست مشاوره، پيام يا پرسش شما:
اگر بیمه عمر دارید اینجا کلیک کنید   پرداخت آنلاین اقساط بیمه نامه    عضویت در خبرنامه
کانال تلگرام بهترین بیمه عمر