سپرده وین بانک سامان

معرفی سپرده وین

برای شرکت در قرعه‌کشی، سپرده وین را در شعبه دلخواه خود افتتاح کنید. همچنین شما می‌توانید سپرده وین را به‌صورت اینترنتی و ازطریق نت‌بانک سامان  افتتاح کنید.

برای افتتاح اینترنتی این سپرده، به نت‌بانک سامان وارد شوید. از منوی اصلی سمت راست ابتدا گزینه سپرده و سپس گشایش سپرده را انتخاب کنید. پس‌از انتخاب گزینه‌های ریال ایران و سپرده کوتاه‌مدت، سپرده کوتاه‌مدت وین را انتخاب کرده و اطلاعات را تکمیل کنید. افتتاح سپرده وین با مبلغ حداقل 500.000 ریال امکان‌پذیر است.    

با افتتاح سپرده وین، یک کارت برداشت به نام وین‌کارت برای استفاده در تراکنش‌های روزمره در اختیار شما قرار می‌گیرد که به شما امکان می‌دهد علاوه بر انجام امور روزمره خود از طریق تراکنش‌های الکترونیکی و کسب امتیازهای مربوط به آن، با افزایش مانده موجودی روزانه خود نیز امتیاز بالاتری دریافت کنید.

مبنای امتیازدهی مجموع مبلغ تراکنش‌های موفق خرید کالا و خدمات، پرداخت قبوض، خرید کارت شارژ و انتقال وجه در هر بار استفاده از کارت است. بدین‌منظور به‌ازای حداقل مبلغ تعیین‌شده برای هر عملیات امتیاز به شما تعلق می‌گیرد. در این سپرده برای کسب امتیاز  بیشتر در قرعه‌کشی مانده موجودی روزانه شما نیز دارای امتیاز است. 

 درباره سپرده وین‌ بیشتر بدانیم