اخبار بیمه سامان

قرارداد بیمه سامان با بزرگترین بیمه اتکائی جهان

شرکت مونیخ‌ری در سال 1880 با شعار و هدف اینکه می بایست پرسش‌های آینده را در زمان حال پاسخ داد، شکل گرفت. با سرلوحه قرار دادن این شعار بود که در سال 1910 میلادی شرکت مونیخ ری با صدور بیمه نامه های هوایی فصل جدیدی را در صنعت بیمه آغاز نمود و در ادامه جالب است بدانید که در بحران های مالی قرن گذشته برای مثال جدایی هنگ کنک از جمهوری خلق چین در سال 1997 یا حوادث طبیعی زیادی از جمله زلزله توکیو در سال 1923 ، زلزله کوبه در 1995 ، طوفان ژاپن در سال 1991 یا سونامی بسیار بزرگ اندوزی در سال 2004 این شرکت به دلیل اطلاعات فنی و توان بسیار بالا به عنوان یک شرکت بیمه اتکایی همواره در کنار مشتریانش حضور داشته است. در حال حاضر شرکت مونیخ ری با درآمد 48.9 میلیارد دلار و 43.428 نفر پرسنل به عنوان بزرگترین شرکت بیمه اتکایی دنیا شناخته می شود.
 
با عقد قرارداد بیمه سامان با بیمه اتکایی مونیخ ری پوشش تعهدات بیمه نامه های عمر و تشکیل سرمایه تا سقف یک میلیون یورو (بیش از 4 میلیارد تومان) افزایش یافت.

 

بیمه اتکائی چیست؟


قراردادی است که در آن مخاطرات (ریسکهای) بیمه گزاران یک شرکت بیمه توسط یک شرکت بیمه گر معتبر دیگر بیمه میشود. بدین ترتیب اطمینان دوچندان در ایفای تعهدات شرکت بیمه اول حاصل میشود. در بسیاری از کشورها، شرکتهای بیمه موظفند برای حفظ بهتر منافع بیمه گزاران نسبت به عقد قراردادهای اتکائی اقدام کنند. در ایران، بیمه سامان اولین شرکتی است که یک قرارداد اتکائی با بزرگترین، معتبرترین و بهترین بیمه اتکائی جهان (شرکت مونیخ-ری) منعقد کرده است. لذا بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان را میتوان معتبرترین، قابل اعتمادترین و بهترین بیمه عمر و تشکیل سرمایه در ایران دانست.

آرامش

اطمینان

 

اعتماد

 

بیمه اتکائی بیمه سامان مونیخ ری 1

 

بیمه اتکائی بیمه سامان مونیخ ری 2

 

بیمه اتکائی بیمه سامان مونیخ ری 3

 

بیمه اتکائی بیمه سامان مونیخ ری 4

 

بیمه اتکائی بیمه سامان مونیخ ری 5

 

بیمه اتکائی بیمه سامان مونیخ ری 6

 

بیمه اتکائی بیمه سامان مونیخ ری 7