مراحل خرید بیمه تکمیلی انفرادی بیمه سامان

در صورت عدم پرداخت حق مشاوره: در اسرع وقت با مراجعه به این لینک هزینه مشخص شده را پرداخت نمایید.

در صورت پرداخت حق مشاوره: لطفا در اسرع وقت مدارک را ارسال نمایید. حداکثر تا 2 روز کاری جهت ارائه مشاوره و صدور بیمه نامه با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

بیمه گذار گرامی، با سپاس از تمایل شما به دریافت مشاوره و خرید بیمه تکمیلی بیمه سامان، لطفا جهت تسریع در فرآیند ارائه مشاوره و صدور بیمه نامه در اسرع وقت مدارک مورد نیاز زیر را ارسال فرمایید:


مدارک مورد نیاز جهت صدور بیمه تکمیلی:

-- فرم پیشنهاد

-- فرم پرسشنامه سلامت

--- توضیح: فرمها پرینت و بصورت کامل و دقیق تکمیل شود و به همراه موارد زیر بصورت اسکن شده یا عکس واضح ارسال شود. در صورت وجود سوال، لطفا منتظر تماس مشاور بمانید و پس از مشاوره نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایید.

-- صفحه اول شناسنامه

-- کارت ملی

-- صفحه اول دفترچه بیمه پایه

 

ارسال مدارک از طریق یکی از روش‌های زیر (جهت تسریع در صدور بیمه نامه ترجیحا اسکن یا عکس کاملا واضح از مدارک توسط تلگرام یا واتس‌اپ ارسال شود):

-- تلگرام (@saman724)   - شماره تلگرام 09013068928

-- واتس اپ (شماره واتس اپ 989013068928+)

-- ایمیل:  SamanInsurance6145@gmail.com

-- ارسال با پست یا پیک به آدرس تهران خیابان سهرودی جنوبی خیابان حسام زاده غربی پلاک 17 واحد 10 بیمه سامان خانم افشین فر کد پستی   1579677434   (در صورت ارسال با پیک ابتدا هماهنگ فرمایید)

 

 تلفن‌های تماس: 95119607 - 09194068928 

 

 پرداخت حق بیمه:
- لطفا با توجه به تعداد نفرات، سن و طرح انتخابی هزینه بیمه نامه خود را در اسرع وقت بصورت واریز به شماره حساب دریافت شده از مشاور یا کارت به کارت و ارائه تصویر فیش واریزی انجام دهید (مبلغ پس از مشاوره به شما اعلام خواهد شد).

 

سایر نکات و موارد مهم:
 - بیمه نامه پس از صدور برای متقاضی ارسال خواهد شد. برای دریافت هزینه های پزشکی طبق موارد مندرج در بیمه نامه باید پس از انجام هزینه، در اسرع وقت (حداکثر 3 هفته) مدارک مورد نیاز ارسال شود.

- در صورتی که به هر دلیل امکان صدور بیمه نامه مقدور نباشد وجه پرداختی بابت حق بیمه حداکثر تا 10 روز کاری عودت خواهد شد (حق مشاوره قابل عودت نمی‌باشد).

(حق مشاوره قابل عودت نمیباشد)